





TIMEX TW2W85300UL ŽENSKI SAT
___
257,00 KM
Timex TW2W85300UL ženski Legacy sat, sedefasti brojčanik, srebrna čelična narukvica, kućište 34 mm, quartz, 3 bar.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Timex TW2W85300UL je ženski sat iz kolekcije Legacy koji osvaja kombinacijom sedefastog brojčanika i srebrne čelične narukvice. Sedefasti brojčanik s LumiNova premazom kazaljki blistavo se ističe i osigurava čitljivost čak i pri slabom osvjetljenju.
Kućište promjera 34 mm izrađeno je od mesinga u srebrenom tonu. Srebrna čelična narukvica zatvara se sigurnom kopčom. Quartz mehanizam jamči pouzdanu preciznost.
Vodootpornost 3 bar (30 m) pruža zaštitu od prskanja.
Dostupan u HETA 1892 satovi i nakit Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Srebrena |
| Boja kučišta | Srebrena |
| Boja remena | Srebrena |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Quartz |
| Promjer kućišta | 34 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Širina remena | 14 mm |
| Spol | Ženski |
| Staklo | Mineralno |
| Vodootpornost | 3 bar |



