



TIMEX TW2V66000YL ŽENSKI SAT
___
399,00 KM
Timex TW2V66000YL ženski Q Rainbow sat, srebrni brojčanik, rotacijski bezal, srebrena narukvica, 36 mm, quartz, 5 bar.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Timex TW2V66000YL je ženski sat inspirisan kultnim Q Timex diver dizajnom iz 1970-ih s punokrvnim Rainbow karakterom. Srebrni ili bijeli brojčanik okružen rotirajućim bezalom s dugininim akcentima, dok Perfect Fit™ ekspanzijska narukvica od nehrđajućeg čelika čini sat jednom od najprepoznatljivijih ženskih Q Timex varijanti.
Kućište promjera 36 mm izrađeno je od nehrđajućeg čelika. Prikaz datuma dopunjuje funkcionalnost.
Mineralno staklo štiti brojčanik, a vodootpornost 5 bar (50 m) čini sat prikladnim za plivanje.
Dostupan u HETA 1892 satovi i nakit Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Srebrena |
| Boja kučišta | Srebrena |
| Boja remena | Srebrena |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Quartz |
| Promjer kućišta | 36 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Širina remena | 16 mm |
| Spol | Ženski |
| Staklo | Mineralno |
| Visina kućišta | 12 mm |
| Vodootpornost | 5 bar |



