







CITIZEN NY0129-58LE MUŠKI SAT
___
643,00 KM
Muški Citizen ronilački sat sa automatskim mehanizmom i vodootpornošću 20 bar.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Citizen NY0129-58LE je robustan ronilački sat sa automatskim mehanizmom, dizajniran za maksimalnu izdržljivost i pouzdanost. Posjeduje rotirajući bezel, zavrtnu krunicu i vodootpornost do 20 bar, što ga čini idealnim za sport i svakodnevno nošenje.
Plavi brojčanik u kombinaciji sa srebrenim čeličnim kućištem i narukvicom daje moderan i snažan izgled.
Savršen izbor za ljubitelje sportskih i funkcionalnih satova.
Dostupan u HETA 1892 satovi i nakit Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Plava |
| Boja kučišta | Srebrena |
| Boja remena | Srebrena |
| Kalibar | 8204 |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Automatic |
| Promjer kućišta | 41 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Rezervna snaga | 42 sata |
| Spol | Muški |
| Staklo | Mineralno |
| Visina kućišta | 13 mm |
| Vodootpornost | 20 bar |



