

CITIZEN FE1081-59E ŽENSKI SAT
___
321,00 KM
Citizen FE1081-59E ženski sat sa crnim brojčanikom i Quartz mehanizmom.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Citizen FE1081-59E ženski sat sa Quartz mehanizmom i crnim brojčanikom. Opremljen Eco-Drive tehnologijom (Ring Solar) koja omogućava punjenje putem svjetlosti, bez potrebe za zamjenom baterije. Kućište i narukvica izrađeni su od nehrđajućeg čelika, dok kristalno staklo štiti brojčanik. Elegantnog i klasičnog dizajna, savršen za svakodnevno nošenje i posebne prilike.
Dostupan u HETA 1892 satovi i nakit Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Crna |
| Boja kučišta | Srebrena |
| Boja remena | Srebrena |
| Dužina narukvice | 29.5 mm |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Quartz |
| Promjer kućišta | 29.5 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Spol | Ženski |
| Staklo | Mineralno |
| Težina | 65 g |
| Visina kućišta | 8.5 mm |
| Vodootpornost | 4 bar |



