







CITIZEN EM0506-77A ŽENSKI SAT
___
342,00 KM
Elegantni ženski Citizen sat u rosegold kombinaciji sa Eco-Drive tehnologijom.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Citizen EM0506-77A je elegantan ženski sat sa Eco-Drive tehnologijom koji koristi svjetlost kao izvor energije, eliminišući potrebu za baterijom.
Prefinjen dizajn u kombinaciji srebrne i rosegold boje uz nježan ivory brojčanik čini ga savršenim izborom za svakodnevne i svečane prilike.
Lagan, udoban i pouzdan – savršen spoj stila i funkcionalnosti.
Dostupan u HETA 1892 satovi i nakit Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Bijela |
| Boja kučišta | Rosegold, Srebrena |
| Boja remena | Rosegold, Srebrena |
| Kalibar | E031 |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Eco-Drive |
| Promjer kućišta | 32 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Rezervna snaga | 180 dana |
| Spol | Ženski |
| Staklo | Mineralno |
| Težina | 68 g |
| Vodootpornost | 5 bar |



