





CITIZEN CA4624-56X MUŠKI SAT
___
536,00 KM
Citizen CA4624-56X muški sat sa zelena brojčanikom i kvarcni mehanizmom.
Besplatna dostava za narudžbu preko 100 KM
Slanje artikala na sve adrese u Bosni i Hercegovini
Opis
Citizen CA4624-56X muški sat sa zelena brojčanikom i kvarcni mehanizmom kalibar B620. Sat posjeduje rezervu snage od 270 dana i vodootpornost 10 bar. Izrađen od nehrđajućeg čelika i pruža dugotrajnost i pouzdanost. Dostupan u HETA 1892 Sarajevo.
Detalji
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Boja brojčanika | Zelena |
| Boja kučišta | Srebrena |
| Boja remena | Srebrena |
| Kalibar | B620 |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Mehanizam | Eco-Drive |
| Promjer kućišta | 39 mm |
| Remen | Nehrđajući čelik |
| Spol | Muški |
| Staklo | Mineralno |
| Težina | 134 g |
| Vodootpornost | 10 bar |



